Hero image

Fource Live: Aiko + Teepee

13. 8. 20Střecha Radost, Praha
Facebook event

19:00 otevíráme | 20:00 Aiko | 20:50 Teepee

AKTUÁLNÍ INFORMACE: NOVÉ DATUM

Je nám to moc líto, ale kvůli nepřízni počasí se dnešní koncert Aiko a Teepee neuskuteční. Dobrou zprávou je, že se celý koncert přesouvá už na tento čtvrtek 13. srpna, místo konání zůstává stejné. Vstupenky zůstávají v platnosti, prodej pokračuje. Moc se těšíme, až se na koncertě společně uvidíme za lepšího počasí. V případě, že by se vám nový termín nehodil, ozvěte se svému prodejci vstupenek do zítřejší půlnoci.

Koncerty Fource Live představí vždy dva domácí interprety, kteří zahrají v komorním prostředí pražského klubu Chapeau Rouge. Vystoupení budou přístupná veřejnosti (vždy v souladu s aktuálním nařízením a za přísného dodržování hygienických standardů) a zejména z nich vznikne profesionální záznam, který bude brzy poté přístupný nejen těm, kteří nebudou moci přijít do klubu.

AIKO

Aiko, to jsou zasněné melodie, neony a energická vystoupení s unikátní atmosférou. Narodila se v Moskvě, vyrůstala v České republice, ale v současnosti sídlí v Londýně – a taky díky tomu je její tvorba mixem různých kultur a inspirací. Svou kariéru začala v televizní soutěži Superstar, své první EP AIKO vydala v roce 2018 a od té doby okouzlila mnoho fanoušků nejen na podiích velkých festivalů jako Sziget nebo Waves Vienna. V současnosti Aiko pracuje na nové tvorbě, kterou představí i v rámci svého setu.

TEEPEE

Zvuk dreampopového dua Teepee je definován zasněným spojením vokálů, akustickou kytarou zpěváka Masona a křehkými tóny elektrické kytary, které obstarává zpívající kytaristka Tereza. Už první rok existence kapely si získal respekt tuzemské nezávislé scény a dal vzniknout debutové desce Albatross (duben 2016), kterou produkoval Mikoláš Růžička (Piano, Republic of Two). Po skvělém přijetí jejich debutu se Teepee aktuálně vrátili s druhou deskou Where the Ocean Breaks.