Koncerty Fource Live představí vždy dva domácí interprety, kteří zahrají v komorním prostředí pražského klubu Chapeau Rouge. Vystoupení budou přístupná veřejnosti (vždy v souladu s aktuálním nařízením a za přísného dodržování hygienických standardů) a zejména z nich vznikne profesionální záznam, který bude brzy poté přístupný nejen těm, kteří nebudou moci přijít do klubu.

AI FEN

Ai fen je sólový projekt polskočínské hudebnice a producentky Eweliny Vlček-Chiu, známé také jako polovina elektronického dua ba:zel (s Danielem Vlčkem). Debutové album tematizující ženskou multinacionální zkušenost Postforever vyšlo teprve letos a Ai Fen na něm kombinuje prvky experimentálního popu se screamo vokály i ambientem a technem.

KHOIBA

Khoiba je alternativní elektronické duo, jehož subtilní tvorba prostupuje posluchači a jejich poslech vyžaduje pozorný poslech. V roce 2008 se dvojice Ema Brabcová a Filip Míšek rozešla, ale teď jsou zpět a společně vydali návratové eponymní album. „Symbióza dvojice se zdá být silnější než kdy dřív,“ psal v nadšené recenzi Musicserver.