Hero image

Elderbrook (UK) + Tibasko (UK)

22. 5. 23Roxy, Praha
Facebook event

22. 5. 23 >> vyprodáno

23. 5. 23 >> v prodeji

Elderbrook je hitmaker, jakého je radost sledovat. S každým novým trackem se posouvá dopředu, s každým dalším koncertem je o kus dál i síla jeho už tak vyhlášených živých shows. Všechny jeho pražské koncerty se vyprodaly, naposledy loni v MeetFactory. Teď se Elderbrook vrací, své nové album Little Love představí v klubu Roxy 22. května 2023. Vstupenky (620 Kč) budou v prodeji od 27. ledna 2023 na fource.cz a portálech GoOut a Ticketmaster.

Má za sebou turné s Jungle anebo Rüfüs Du Sol, spolupráce se jmény jako Camelphat, Diplo, Bob Moses a Rudimental. V prvé řadě je ale osobitým hitmakerem, jehož písničky pokořily metu více než miliardy a půl streamů. Výčet jeho úspěchů by mohl snadno pokračovat: od nominace na Grammy, po hity, jako byla průlomová Cola, anebo Numb. A přestože jsou jeho písničky bangery, které strhnou na první dobrou, daří se Elderbrookovi vyjadřovat i k tématům, která pálí mnohé z nás. Identita, duševní zdraví – a v poslední době taky rodičovství.

„There’s something ’bout you/ That keeps picking me up when I’m low,“ zpívá Elderbrook v hitu Something About You, který by se díky své chytlavosti dal poslouchat donekonečna. A právě přímočará sdělení, která mohou být stejně tak osobní jako univerzální, jsou jedním z faktorů, proč Elderbrookovi naslouchá tolik z lidí po celém světě. Na turné teď vyrazí s albem Little Love, nástupcem ceněného debutu Why Do We Shake in the Cold?. Vřelé vokály, chytlavé rytmy – i jako dvojnásobný otec je to pořád starý známý Elderbrook, který umí roztančit vyprodané kluby.

Zjisti více