Hero image

David Keenan (IE)

7. 11. 20Chapeau Rouge, Praha
Facebook event

AKTUÁLNÍ INFORMACE: ZRUŠENO

Je nám nesmírně líto, že musíme vzhledem k současné situaci zrušit i koncert irského písničkáře Davida Keenana. S týmem umělce jsme nadále v kontaktu a doufáme, že se nám podaří brzy naplánovat koncert na příští rok. Peníze za vstupenky zakoupené online budou automaticky vráceny, ostatní, prosíme, vracejte v místě nákupu.

„Přátelé, abychom se vyhnuli všem nejasnostem, rozhodli jsme se raději zrušit listopadové turné. Naší snahou je koncerty co nejrychleji přeplánovat na příští rok. Společně doufáme, že s více informacemi otevřeme sebejistě příští rok novou kapitolu našich životů. Děkuji za vaši podporu a lásku,“ vzkazuje svým fanouškům David.

David Keenan patří k výrazným hlasům na irské písničkářské scéně. Na své koncerty si hudebníka a básníka přizvali Passenger, Glen Hansard i Hozier, který prozradil, že ho Davidův hlas okouzlil hned na první poslech. K popularitě umělci pomohl náhodný taxikář, který mladíka s kytarou před čtyřmi lety požádal, aby mu při jízdě něco zahrál. Taxikář nahrávku sdílel na sociálních sítích a virální skladbě „El Paso“ zajistil vstupenku do irských rádií. V současnosti chystá David Keenan debutové album, které představí i na svém prvním pražském samostatném koncertu.

Zjisti více