Hero image

Cigarettes After Sex (US)

1. 11. 23O2 universum, Praha
Facebook event

AKTUÁLNÍ INFORMACE: PRO VELKÝ ZÁJEM PŘESUNUTO DO O2 UNIVERSA

Vstupenky v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

CAS v Praze vystoupí 31. října a 1. listopadu.

Cigarettes After Sex jsou nepopiratelný fenomén. Kapela okolo Grega Gonzalese má v Česku hluboko zapuštěné kořeny a oddané fans, ještě důležitější ale je, že svou hudbou dokáží oslovovat publikum napříč generacemi. 

Nezvratný důkaz dává obří zájem o jejich pražské koncerty – z jednoho večera ve Velkém sále Lucerny se staly večery dva a protože zájem o koncertní návrat Cigarettes After Sex neslábnul, rozhodli jsme se spolu s kapelou vyjít vstříc všem, na které se nedostalo, a oba koncerty přesunout do prostor O2 universa.

Termíny se nemění a všechny již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Nová várka lístků bude v prodeji od pátku 21. dubna v 10:00 za 1090 korun na portálech Ticketmaster a Ticketportal. Příběh, který začal ve sklepení klubu Chapeau Rouge, kde první pražský koncert Cigarettes After Sex viděla stovka diváků, pokračuje. Kapela se v Praze představí na dvou koncertech – 31. října a 1. listopadu 2023.

Trojice Greg Gonzales, Jacob Tomsky a Randall Miller se našla v pomalé hudbě, která v sobě nese obří dávku melancholie a jejíž křehkosti a vlídnosti je takřka nemožné vzdorovat. Cigarettes After Sex hrají hudbu o rozchodech, v níž ale není jen smutek a prázdnota, ale naopak vůle znovuobjevit své vlastní já.

Cigarettes After Sex debutovali v roce 2017, na eponymní desku navázali o dva roky později neméně úspěšným albem Cry. Čekání na třetí nahrávku svým fanouškům ukrátili singlem Pistol, který na podzim loňské roku potvrdil, že Cigarettes After Sex neztrácí nic ze svého jedinečného náboje.

Na Prahu mají Greg Gonzales a Cigarettes After Sex ty nejlepší vzpomínky, byla totiž vůbec prvním městem mimo USA, kde zahráli, a fanoušci jim připravili to nejkrásnější přijetí. A od té doby tomu nebylo jinak. Teď ve Velkým sále Lucerny zahrají pro dosud největší místní publikum.

Zjisti více