AKTUÁLNÍ INFORMACE: ZRUŠENO

Je nám líto, že pro vás máme smutnou zprávu, ale společný koncert hudebníků Axela Flóventa a Plàsiho je kvůli nepříznivému vývoji pandemie napříč Evropou zrušený. Všechny vstupenky budou automaticky refundovány v místě nákupu. S oběma hudebníky zůstáváme v kontaktu a doufáme, že se nám podaří je znovu v Praze přivítat.

Axel Flóvent pochází z islandské rybářské vesnice Húsavík, za svou kariéru si ale vyzkoušel život v Amsterdamu i Brightonu a společně s The Paper Kites a Juníem Meyvantem vystupoval snad ve všech zemích Evropy včetně České republiky. Své debutové EP Forest Fires inspirované hudebníky jako Bon Iver nebo Bombay Bicycle Club vydal v roce 2015 a hned první stejnojmenný singl nasbíral přes 40 milionů streamů. Debutové album je naplánované na leden příštího roku.

Švédsko-řecký písničkář a skladatel Plàsi o sobě dal poprvé vědět v roce 2016 svým EP Now & Now, jeho debutové album People následovalo o dva roky později. Pro jeho konejšivý hlas a cit pro podmanivé indiefolkové melodie si jej pozvali na turné i José González nebo Hollow Coves. Ještě větší pozornosti se mu dostalo minulý rok, kdy Plàsi vydal svůj folkový klenot Mystery, jak píseň označil vlivný magazín The Line of Best Fit.